> Hjem / TILKNYTTEDE



TILKNYTTEDE

Bjørg Dale, Professor, Faglig leder

bjorg.dale@uia.no 

Tlf: 37 23 37 52

                               

Kjersti Karoline Danielsen, førsteamanuensis  

Permisjon 

Emneredaktør i Omsorgsbiblioteket

kjersti.k.danielsen@uia.no

Tlf: 938 62 604

                               

Bjørnulf Arntsen, Daglig leder

bjornulf.arntsen@uia.no

Tlf: 37 23 37 60 

                               

Terje Emil Fredwall, førsteamanuensis

Emneredaktør Omsorgsbiblioteket

terje.e.fredwall@uia.no

Tlf: 37 23 31 93 / 450 23 796

   
                           

Elin Rogn Nilsen, stipendiat

elin.r.nilsen@uia.no

Tlf: 37 23 37 12 / 40234295

   
                           
                                 

Ulrika Sòderhamn, professor

Universitetet i Agder

Institutt for helsefag

ulrika.soderhamn@uia.no

Tlf: 37233789

   
                         

Hans Inge Sævareid, Førsteamanuensis,

Universitetet i Agder

Institutt for helsefag

hans.i.savareid@uia.no

Tlf: 37233740

   
                         

Anette Hansen, PhD stipendiat

Høgskolen i Sørøst-Norge

Institutt for Helsefag

anette.hansen@hit.no

Tlf: 466 25 509

 

   
                         

Heidi Haukelien, Førsteamanuensis

Høgskolen i Sørøst-Norge

heidi.haukelien@usn.no

Tlf: 35 95 26 82

   
                         

Jorun Rugkåsa, professor II

Fakultet for helse-og sosialfag, Institutt for sykepleie og helsevitenskap

høgskolen i Sørøst-Norge

jorun.rugkasa@usn.no

Tlf: 35 57 52 53

                             

Solveig T.Tomstad, Førsteamanuensis

solveig.t.tomstad@uia.no

Tlf: 37 23 37 62

   
                         

Kirsti Rosenvold Bruun, Koordinator

kirsti.r.bruun@usn.no

Tlf: 35 57 54 42

   
                         

Åshild Slettebø, professor. Leder av Forskningsgruppen helsetjenester-etikk og kvalitet(HEQ)

ashild.slettebo@uia.no

Tlf: 37233787/ 99243315

   
                         

Mariann Fossum, førsteamanuensis.

mariann.fossum@uia.no

Tlf: 37233753

   
                         

Kathrine Cappelen, Høgskolelektor

Kathrine.Cappelen@hit.no

Tlf: 35575406

   
                         

Per Gunnar Disch, Seniorrådgiver

Per.G.Disch@hit.no 

Tlf: 35575405

   
                         

Dag Olaf Torjesen, Førsteamanuensis

https://www.uia.no/kk/profil/dagt

dag.o.torjesen@uia.no 
Tlf: 38141553

   
                         

Kari Brodtkorb, førstelektor

kari.brodtkorb@uia.no

Tlf: 37 23 37 85/ 928 14 732

   
                         

Universitetet i Agder
Fakultet for helse- og idrettsvitenskap
Postboks 5094898 Grimstad
Besøksadresse: Jon Lilletuns vei 9
4879 Grimstad
Telefon: 37 23 30 00
Fax: 38 14 10 01
 
   

Høgskolen i Sørøst-Norge
Avd. for helse- og sosialfag
Besøksadresse
Kjølnes ring 56
Porsgrunn

Postadresse
Høgskolen i Sørøst-Norge
Postboks 235
3603 Kongsberg

   
   
   
   

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.